Podporujeme

 

Jsme součástí zázemí nemocnice Vyškov

Vyškovskou nemocnici zkrášlují lavičky a odpadkové koše, které byly do areálu umístěny díky partnerům. Jednu lavičku zdobí i naše společnost. Zakoupením 1 ks lavičky jsme chtěli nejen podpořit nemocnici Vyškov a ozdobit její areál, ale i poskytnout větší pohodlí pro pacienty a návštěvníky nemocnice.

 

Aukce dresu Tomáše Součka pro dobrou věc

Společnost E K O T E R M E X, a.s. podpořila Centrum následné péče (CNP) Nemocnice Vyškov p.o. charitativní dražbou originálního podepsaného dresu fotbalisty Tomáše Součka. Aukce dresu Tomáše Součka pro dobrou věc. Tímto jsme věnovali částku 14 022 Kč Nemocnici Vyškov p. o. – oddělení CNP, na poskytnutí následné zdravotní a ošetřovatelské péče dlouhodobě nemocným pacientům.

Může jít o obrázek 1 osoba

 

Partnerem FK Viktoria Žižkov

V návaznosti na rozšiřující se aktivity naší skupiny, se rozšiřují i partnerství mimo naše přímé aktivity. Od ledna roku 2021 jsme hrdým podporovatelem fotbalové klubu FK Viktoria Žižkov.

Může jít o obrázek food a text that says 'EKOTERMEX a.s. se stal hrdým partnerem FK Viktoria Žižkov, a.s. VIKTORIA ŽIŽKOV 1903 EKOTERMEX'

 

Pěchotní buben jako dar

Protože víme, že armáda se nedá lehce vyzbrojit a vystrojit, rozhodli jsme se pomoci drobným darem. Za náš dar pořídila armáda spolku vojenské historie BAGRATION repliku francouzského pěchotního bubnu. Nyní může bubeník pěšího pluku udávat rytmus pochodu a předávat vojsku signály v bitvě u Slavkova.

Může jít o obrázek 3 people , people standing a military uniform

Novinky e-mailem!

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních cenách?