Podporujeme

 

Pomoc obcí zasažených tornádem

Nejde nereagovat na mimořádnou situaci, která se stala ve čtvrtek večer a silně vnímáme tragédii postižených rodin.  

Rozhodli jsme se jednat rychle a naše skupina RMF invest kontaktovala krizové štáby.  Do postižených oblastí tornádem posíláme materiální i nemateriální pomoc. Vyčlenili jsme peníze a rovněž posíláme techniku s velkoobjemovými kontejnery na odpad ze společnosti E K O T E R M E X, a.s., abychom pomohli odstranit stavební suť, kusy nábytku, plechy, trámy, odklidit popadané stromy a vrátili tak co nejrychleji život v zasažených obcí do normálního stavu. 

 

Jsme součástí zázemí nemocnice Vyškov

Vyškovskou nemocnici zkrášlují lavičky a odpadkové koše, které byly do areálu umístěny díky partnerům. Jednu lavičku zdobí i naše společnost. Zakoupením 1 ks lavičky jsme chtěli nejen podpořit nemocnici Vyškov a ozdobit její areál, ale i poskytnout větší pohodlí pro pacienty a návštěvníky nemocnice.

 

Aukce dresu Tomáše Součka pro dobrou věc

Společnost E K O T E R M E X, a.s. podpořila Centrum následné péče (CNP) Nemocnice Vyškov p.o. charitativní dražbou originálního podepsaného dresu fotbalisty Tomáše Součka. Aukce dresu Tomáše Součka pro dobrou věc. Tímto jsme věnovali částku 14 022 Kč Nemocnici Vyškov p. o. – oddělení CNP, na poskytnutí následné zdravotní a ošetřovatelské péče dlouhodobě nemocným pacientům.

 

Partnerem FK Viktoria Žižkov

V návaznosti na rozšiřující se aktivity naší skupiny, se rozšiřují i partnerství mimo naše přímé aktivity. Od ledna roku 2021 jsme hrdým podporovatelem fotbalové klubu FK Viktoria Žižkov.

 

Pěchotní buben jako dar

Protože víme, že armáda se nedá lehce vyzbrojit a vystrojit, rozhodli jsme se pomoci drobným darem. Za náš dar pořídila armáda spolku vojenské historie BAGRATION repliku francouzského pěchotního bubnu. Nyní může bubeník pěšího pluku udávat rytmus pochodu a předávat vojsku signály v bitvě u Slavkova.

 

Novinky e-mailem!

Přejete si být informováni o novinkách a aktuálních cenách?